אמנת השירות

אמנת השירות מסמלת את המחויבות של חברת אבגד כלפי הלקוח, ומתוך רצון ושאיפה להעניק לכל קהל לקוחותינו את השירות האיכותי והטוב ביותר. שביעות רצון הלקוח הינה חוד החנית של אבגד, ואנו מחוייבים לשמרה. כל עובד בחברה רואה עצמו אחראי כלפי כלל לקוחות החברה, וכל עובד יעשה את מירב המאמצים לעזור, לייעץ, להדריך ולשמוע את כל קהל לקוחותינו. החברה מעודדת את עובדיה לשיפור עצמי, והחברה מטפחת תרבות ארגונית של מצוינות וכן יעילות והפקת לקחים בכל נושא שהוא. ניתן לפנות בכל נושא לצוות החברה בטלפון, בפקס, במייל, בדואר וכמובן בפגישה פנים מול פנים. מטרתנו היא לתת לך את מירב התמיכה, ההקשבה והאדיבות. על החתום: עובדי חברת אבגד.

ייצור עצמי ואיכות מוצרים

באבגד מייצרים ומצפים את כל מוצרי התכשיטים וחלקי התכשיטים שלנו in-house ללא צורך בשליחת המוצרים לעבודה חיצונית. יתרון זה מאפשר גמישות בקבלת הזמנות ואספקתן, ללא תלות בגורמים נוספים. במפעל היציקה של אבגד אנו יוצקים בחומרים אשר יוצרים מתכות שאינן מחלידות ואינן רעילות, מתכות אלו נוחות לעיצוב ואינן מתחמצנות בקלות כמו כן תהליך מתקדם זה יוצר עמידות המוצרים בפני קורוזיה. באבגד מצפים את המוצרים וכמובן לא צובעים שכן תהליך הציפוי מניב יתרונות רבים לאיכות המוצרים ועמידותם. בתהליך הציפוי אנו משתמשים במיטב חומרי הגלם הקיימים, התהליך הוא חשמלי כאשר המוצר מקבל שכבות של ציפוי זהב/ כסף אמיתי.

זמן אספקה – עד 10 ימי עסקים למשלוח.

ותק נסיון ומומחיות בכחול לבן

ניסיון, מומחיות ומקצועיות של מעל ליובל, מציבה את אבגד בראש כמובילה בתחומה! וחובקת מאות לקוחות נאמנים ומרוצים.

באבגד מעודדים ייצור כחול-לבן, וסיפוק מקומות עבודה למאות עובדים בישראל. כחלק מאסטרטגיה זו, אנו בחרנו לייצר במפעלנו בארץ תכשיטי יוקרה מוגמרים, התכשיטים מגיעים במגוון ציפויים ושיבוצים באבני קריסטל מבית סברובסקי בעיצובים מקוריים וייחודיים. אנו מבינים כי לכל לקוח יש בקשות והעדפות שונות ועל כן אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ביצוע הזמנות אישיות של תכשיטים. תהליך זה מלווה על ידי מעצבת הבית שלנו, אשר מסייעת ומכוונת את הלקוח עד לקבלת התכשיט המבוקש לשביעות רצון הלקוח.

יכולות הייצור העצמי של אבגד מאפשרות ביצועים מעולים וגמישות רבה בסיפוק כל צורך עיצובי ואחר המועלה על ידי לקוחות אבגד ולשביעות רצונם